0
0

Безпека і збільшення прибутку: плануйте з Tiandy TC-A52P6!

Безпека і збільшення прибутку: плануйте з Tiandy TC-A52P6!

Сьогодні ми розповімо не просто про можливості такої відеокамери, як купольна 2-мегапіксельна IP камера Tiandy TC-A52P6 з вбудованими функціями відеоаналітики. А це підрахунок відвідувачів. Ми зупинимося на прикладному аспекті цих можливостей – навіщо, де і як ця відеоаналітика може бути застосована. І чи можливо за допомогою TC-A52P6 отримати прибуток, крім як забезпечити безпеку об’єкта. Цікаво? Йдемо далі.


Зовнішній вигляд Tiandy TC-A52P6

Ми впевнені, що ви вже не перший раз читаєте матеріали по системам визначення кількості відвідувачів в магазині, в бізнес-центрі, в промислових цехах і т.д. Здавалося б, порахували людей і порахували, і далі відеореєстратора інформація «не пішла». Мовляв, тільки даремно витрачені гроші. Мовляв, простіше купити 5-доларову камеру на Алі Експресі?

Така камера, на жаль, не вирішить тих завдань, які ми опишемо далі.

Тест-драйв Tiandy TC-A52P6 (зображення клікабельно):Безпека

Епідемія зараження коронавірусом COVID-19 внесла в розмірене життя масу коректив. У тому числі і жорсткі обмеження за кількістю людей, що знаходяться на певній площі. Так, в Києві в супермаркетах під час карантину дозволено перебувати одній людині на площі в 10 кв.м. При перевищенні розрахункової кількості осіб в приміщенні Tiandy TC-A52P6 видасть попередження (в камері передбачені 2 тривожних входи і 1 вихід).

Втім, будь-який COVID-19 рано чи пізно закінчиться, і у власника Tiandy TC-A52P6 постане питання, чи потрібен функціонал камери. Потрібен. І ось де:

На деяких об’єктах важливо не допустити товкучки, небезпечної для дітей, людей похилого віку, інших фізично слабких категорій населення. Бачили переповнені станції метро в годину пік?

Соціальна напруженість виникає, коли в тому ж супермаркеті в годину пік кількість працюючих кас недостатня. Крики, фізичні конфлікти в чергах, знервована обстановка, необхідність втручання інспекторів служби охорони… Зрештою, страждає добре ім’я супермаркету. Просте порівняння отриманих погодинних даних від мережевої камери відеоспостереження Tiandy TC-A52P6 здатне дати знати, коли «включати» додаткові каси.

Як можуть бути пов’язані дані про кількість відвідувачів в системах відеоспостереження Tiandy з пожежною безпекою, боротьбою з панікою в місцях масового перебування людей? Все просто – перевіривши показник кількості присутніх на об’єкті людей на момент виникнення задимлення, пожежі, виникнення паніки і т.п. можна вивести з об’єкта всіх, нікого не забувши і не втративши на шляхах евакуації.

Бізнес

Можна і потрібно брати до уваги дані Tiandy TC-A52P6 при розрахунку маркетингових акцій, аналітики:

– визначення моменту відкриття/закриття додаткових кас. Окрім безпеки, це позитивно впливає на зручність за звичку покупців наповнювати якомога більше продуктовий кошик саме у вашому магазині;
– оцінка необхідності відкриття резервних виходів при перевищенні норми пропускної здатності «штатних» входів/виходів; – визначення точок інтересу покупців до певних стелажів;
– контроль роботи (навантаження) персоналу;
– контроль присутності персоналу на робочому місці;
– визначення часу прибирання, коли кількість відвідувачів в залі – мінімальна;
– визначення найбільш популярних і тих, що приносять більший дохід, торгових точок в ТРЦ, спрощення визначення орендної плати для кожної з них;
– оцінка ефективності рекламних заходів і т.п.

Хочете зрозуміти, як це все вираховувати, і де ще можна отримати прибуток при встановленні Tiandy TC-A52P6? Звертайтеся в Tiandy Україна і до наших партнерів!

Технічні подробиці застосування Tiandy TC-A52P6

Правило установки мережевої камери Tiandy TC-A52P6 для ефективної роботи – зверху, над потоком відвідувачів. Висота підбирається з урахуванням конфігурації приміщення і пропускної зони. Камера підраховує одночасно як кількість тих, хто входить, так і тих, хто виходить.

Кількість відвідувачів можливо дізнатися на будь-який момент часу, в тому числі і у реальному часі.

Приблизна схема підключення обладнання для підрахунку відвідувачів виглядає так:


Відзначимо, що купольна IP-камера Tiandy TC-A52P6 – не єдина в асортименті Tiandy Україна, яка може вести підрахунок відвідувачів. Тут ви можете ознайомитися і з іншими варіантами, вибрати мережеву камеру з функцією підрахунку відвідувачів на свій смак і по своїх потребах.

Приклади того, як виглядає інтерфейс роботи з камерою:


Підрахунок відвідувачів, що входять і виходять (можна поставити фільтр окремо на вхідних або вихідних)


Підрахунок людей в натовпі і точна статистика в режимі реального часу.

В якості важливих характеристик Tiandy TC-A52P6 можна відмітити:

– фіксований об’єктив з 4-мм фокусною відстанню;
– достатню якість зображення при освітленості навіть в 0,002 Лк;
– використати якомога менше місця для зберігання відеоінформації дозволяє алгоритм стиснення відеопотоку S + 265.

Знайомтеся з більш детальними технічними характеристиками камери тут!

Підсумок: де варто застосовувати підрахунок відвідувачів і Tiandy TC-A52P6

Пропонуємо «стандартні» місця для використання камери з вбудованою функцією відеоаналітики «підрахунок відвідувачів», але зауважимо, що цей перелік значно ширший:

– супермаркети, ТРЦ;
– кінотеатри, інші установи культурно-масового призначення;
– дошкільні, шкільні заклади, установи системи вищої освіти;
– прохідні промислових підприємств, офісні центри;
– режимні об’єкти;
– спортивні арени;
– медичні центри і т.д.

Одна з основних причин, чому варто зупинити свій вибір системи підрахунку відвідувачів на базі Tiandy TC-A52P6 – мінімальні вимоги до характеристик об’єкта (конфігурація проходів, температура навколишнього середовища, освітленість, можливість саботування персоналом та ін.), чудова точність одержаних даних.

Підрахунок відвідувачів від Tiandy – функція відеоаналітики, здатна забезпечити безпеку присутності на об’єкті і підвищити його прибутковість.

Як підвищити ефективність застосування Tiandy TC-A52P6 – дізнавайтеся зараз!

підрахунок відвідувачів, Tiandy TC-A52P6, Тіанді Україна, відеоаналітика

Коментарі
Схожі статті
11.05.2020
Навіть заморожена камера Tiandy -  працює! (відео)
Навіть заморожена камера Tiandy - працює! (відео)
Мережеву камеру відеоспостереження Tiandy піддали глибокому заморожуванню, як і апетитні рози на ілюстрації до цього матеріалу! І ось що з цього вийшло...
27.03.2020
Ефективне рішення для боротьби з пандемією коронавірусу – Tiandy TC-C32LQ!
Ефективне рішення для боротьби з пандемією коронавірусу – Tiandy TC-C32LQ!
Коронавірус COVID-19 попадає в міста та країни через транспортні хаби – ж/д вокзали і аеропорти, по морю, повітрю і по суші. Любить ховатись посеред людей, що намагаються якнайшвидше зустрітися з рідними і близькими. Підвищена температура тіла – один..