0
0

Ефективне рішення для боротьби з пандемією коронавірусу – Tiandy TC-C32LQ!

Ефективне рішення для боротьби з пандемією коронавірусу – Tiandy TC-C32LQ!

Коронавірус COVID-19 попадає в міста та країни через транспортні хаби – ж/д вокзали і аеропорти, по морю, повітрю і по суші. Любить ховатись посеред людей, що намагаються якнайшвидше зустрітися з рідними і близькими. Підвищена температура тіла – один із важливих параметрів, за яким COVID-19 можна «знайти» в людині. Tiandy пропонує рішення щодо виявлення підвищеної температури тіла людини – теплову та оптичну бі-спектральну мережеву камеру з роздільною здатністю в 2 Мп TC-C32LQ.

Чому це рішення можна назвати сьогодні одним з найефективніших? Як це працює, чим відрізняється його ефект від роботи звичайного мобільного тепловізору, який «світиться» ледве не в кожному телесюжеті?

По-перше, TC-C32LQ контролює потік людей, відразу сповіщаючи про температурні аномалії. Камера працює в двох діапазонах – оптичному і тепловому. Тому людину можна швидко знайти не по її «помаранчевому» відбитку і обрису фігури (як показує тепловізор), а по реальному зображенню. Похибка вимірювання температури мінімальна – всього 0,5°С. Похибку можна знизити до 0,3°С! Просто задійте Black Body (пристрій для калібрування по джерелу постійної температури).

По-друге, камера TC-C32LQ працює безконтактно, в автоматичному режимі. Присутність персоналу в приміщеннях, де знаходиться маса людей, не потрібна. Це позитивно впливає на власну безпеку робітників.

Серед інших переваг TC-C32LQ:

1. Ціна. Вартість відеокамери не перевищує вартість класичного тепловізора (5-30 тис. дол.) в його мобільному або стаціонарному виконанні.

2. Чудовий набір технічних параметрів як камери відеоспостереження для організації системи безпеки вашого об’єкта. У ній реалізований такий функціонал, як Super Starlight (якість зображення – вночі, як удень).

3. TC-C32LQ – камера Ultra серії в продуктовій лінійці Tiandy. Відповідно має якісну вбудовану відеоаналітику: виявлення аудіо-аномалій (можете визначати виникнення паніки), відео-аномалій, визначення бігу, підозрілої поведінки, стоянки в забороненому місці, лічильник перетину кордонів і подвійного перетину заданих ліній, контроль периметра.

Наведена інформація означає, що у вас не буде підніматися питання, що робити з Tiandy TC-C32LQ після завершення пандемії коронавірусу!

Як працювати з TC-C32LQ?

Переглядати дані і керувати камерою можна через веб-інтерфейс, а також через мобільний додаток Easy 7 на вашому смартфоні або планшеті.

Сидіти перед екраном монітора або смартфона постійно немає потреби, так як програма буде відправляти вам сповіщення про виявлення людини з підозрою на COVID-19 (з фотографією). Так само тривогу буде передано через вбудований гучномовець камери спецсигналами або голосовим повідомленням. Можлива також передача тривожного сигналу на інші виконавчі пристрої (електронні замки, шлагбауми і т.п.)

Порядок введення TC-C32LQ в роботу:

 • встановлюємо камеру всередині приміщення за допомогою стаціонарного кріплення або на тринозі;<>
 • формуємо прохід таким чином, щоб в поле зору камери перебувало одночасно не більше 25 осіб;
 • налаштовуємо діапазон контрольованої температури, при перевищенні показника якої подається тривожний сигнал;
 • налаштування перегляду інформації через Easy 7 або веб-браузер;
 • при отриманні тривоги – зупинка людини, у якої визначена аномальна температура.

При необхідності можливе отримання статистики температурного сканування.

Застосування

 • в аеропортах, морвокзалах, на ж/д вокзалах, інших транспортних хабах всередині країни;
 • на прикордонних контрольно-пропускних пунктах;
 • в громадських місцях – на стадіонах, концертних майданчиках і т.п .;
 • на державних підприємствах і в установах;
 • в офісних і торгових центрах і т.д.

Сторінка рішення щодо виявлення підвищеної температури тіла людини на базі теплової та оптичної бі-спектральної мережевої камери 2 Мп TC-C32LQ.

Купуйте бі-спектральні камери і будьте нам здорові!


Tiandy TC-C32LQ, тепловізор

Коментарі
Схожі статті
04.05.2020
Вебінари Tiandy Україна - запізнилися? Беріть участь в наступних!
Вебінари Tiandy Україна - запізнилися? Беріть участь в наступних!
Дуже часті питання, які задають Tiandy Україна, це - що таке Tiandy. Ні, все спочатку розуміють, що мережеві камери відеоспостереження і реєстратори Tiandy - бренд родом з КНР, що прийшов нещодавно в Україну. Але ж це питання дробиться на безліч інши..
15.05.2020
Безпека і збільшення прибутку: плануйте з Tiandy TC-A52P6!
Безпека і збільшення прибутку: плануйте з Tiandy TC-A52P6!
Сьогодні ми розповімо не просто про можливості такої відеокамери, як купольна 2-мегапіксельна IP камера Tiandy TC-A52P6 з вбудованими функціями відеоаналітики. А це підрахунок відвідувачів. Ми зупинимося на прикладному аспекті цих можливостей – навіщ..
11.05.2020
Навіть заморожена камера Tiandy - працює! (відео)
Навіть заморожена камера Tiandy - працює! (відео)
Мережеву камеру відеоспостереження Tiandy піддали глибокому заморожуванню, як і апетитні рози на ілюстрації до цього матеріалу! І ось що з цього вийшло...
27.04.2020
Будьмо знайомі – колектив Tiandy Україна!
Будьмо знайомі – колектив Tiandy Україна!
Будь-яка компанія – це люди. Не кожен поодинці. Колектив. Чим міцніше колектив – тим потужніше підтримка клієнтів. Компанія Tiandy Україна зібрала в свою команду різних фахівців, кожен з яких має за плечима знання ринку систем відеоспостереження – лю..