0
0

Як камери відеоспостереження переросли кіно і навчилися думати

Як камери відеоспостереження переросли кіно і навчилися думати

Відеоспостереження - штука, з якою знайомі всі. Або безпосередньо, доторкнувшись до камери відеоспостереження і подивившись її «сюжети», або через знайомих. У яких «є». І коли несила захиститися відеоспостереженням від вандалів або грабіжників вже захочеться вам, душу починають рвати на частини.

Спочатку - цинічні друзі. Вони розкажуть, що їх пограбували навіть зі встановленими неймовірно дорогими камерами. Вночі. У капюшонах або бейсболках. І нікого не змогли знайти. Так що користі від камер - нуль. Кадри з американських фільмів, де відчайдушні ідіоти з «бігганамі» і в капюшонах успішно грабують придорожню заправку, підтвердять думку про нездатність систем відеоспостереження захистити ваш бізнес або будинок.


Потім - не менше цинічні інсталятори. Ті, які розкажуть, що куплена на Аліекспресс камера (0,8 Мп, ха-ха) вже стовідсотково звільнить вас від небезпеки крадіжки чи псування майна.

Як будь-яка розумна людина ви зробите висновок, що істина десь посередині. І будете не праві!

Де лежить істина? Чи правда, що відеоспостереження може захистити?

Істина лежить на перетині умов захисту вашого об'єкта і функціоналом системи відеоспостереження.

Будь-яка «класична» система відеоспостереження являє собою камери відеоспостереження і реєстратори, на яких зберігається масив записів і встановлено програмне забезпечення для їх перегляду.

Це те, що ви бачили у вже згаданих бойовиках-детективах. Так, так було. 100 років тому.

Яких недоліків позбулися системи відеоспостереження всього за кілька років?

Продемонструємо їх на прикладі бренду Tiandy. Чому Tiandy? Всього кілька ефективних причин:

 • Tiandy – обладнання з унікальними технічними характеристиками (про які розповімо нижче);
 • Tiandy – обладнання, яке виходить на ринок України і активно завойовує його за рахунок просування дилерською мережею професійних інсталяторів. А це люди, які знають різницю між «вирішити проблему клієнта» і «впарити»;
 • Tiandy – це розумні ціни. Адекватні вашому бюджету і відповідні до завданнь захисту.


Отже, зниклі недоліки:

1. Якість відео. Якщо дивитися серіал «CSI: Місце злочину», звертаєш увагу, як там все чітко видно в записах з камер спостереження. Навіть деталі фішок в казино. На практиці, переглянувши відео з реєстратора, розумієш, що розрізнити на відстані в 10 метрів неможливо не те що особу людини, а й деталі ії одягу.
У Tiandy, як і у більшості інших виробників цифрових камер спостереження, давно вирішили це питання. В каталозі https://tiandy.com.ua – на вибір камери з роздільною здатністю від 2 про 16 Мп.
2. Якість камер і реєстраторів. Ще одна «біль клієнта» Tiandy вирішена – шалено низький відсоток відмови обладнання в роботі. Не більше 1%. Та й той практично непомітний через швидкість вирішення проблем з виходом обладнання з ладу.
3. Ціна. Конкурентоспроможне обладнання з більш потужним функціоналом, ніж в аналогічних моделей інших виробників. Якщо вам не потрібно чітке нічне зображення (девіз застосованої в відеокамерах Tiandy технології Super Starlight – «вночі, як удень») - можете ставити камери конкурентів з «обрізаним» функціоналом. Або якщо вам не потрібно економити на пропускній здатності мережі і місці для зберігання відеозаписів.
4. «Боротьба з капюшонами» і активна протидія порушенням. Дозвольте зберегти інтригу і розповісти про ці можливості нижче.

Відзначимо, що як розробник і виробник компанія Tiandy Technologies почала свою діяльність в далекому 1994 році. Не звертайте уваги на те, що «гуляє» по Інтернету дата 2004 рік – традиційна помилка копірайтерів, що рерайтять тексти один одного для сайтів замовників. Один помилився – інші повторили.

В асортименті Tiandy:

 • мережеві камери з корпусами різних форм-факторів;
 • мережеві камери з функцією розпізнавання осіб (Face Recognition);
 • поворотні камери відеоспостереження;
 • реєстратори (5-320 каналів).


Обладнання розділяють на серії Lite, Pro, Ultra і Face Recognition.

Чому пристрої Tiandy потрібні клієнтові?

Як стверджують досвідчені інсталятори, ціна – не перший параметр системи безпеки, який обговорюється клієнтом. Швидше третій або навіть десятий. На першому місці питання – чи буде система захисту ефективною? Про це і поговоримо на прикладі.

Приклад класичний – є заміський магазинчик-заправка, в який входять хлопці в капюшонах. «Кіношні» камери захисту не надають – насправді вони дозволяють господареві контролювати потік клієнтів.

У випадку з Tiandy в справу вступають вбудовані вже в камеру засоби відеоаналітики:

 • детектор і розпізнавання осіб (класика CCTV);
 • перетин ліній;
 • вторгнення в певну зону;
 • виявлення залишеного предмета;
 • пошук втраченого предмета;
 • переміщення предмета;
 • детектор масового скупчення людей;
 • підрахунок кількості людей;
 • детектор звуку;
 • розфокусування.

Наприклад, ви можете задати лінію касової зони, яку не має права перетинати сторонній (з боку торгового залу, наприклад). Або активувати функцію VCA – контролю зони, що охороняється. При спрацюванні функції вмикається система активної протидії! А це або подача звукового сигналу з динаміка, встановленого на «борту» відеокамери, або подача тривожного сигналу на пульт охоронної компанії і т.д. На камерах Tiandy встановлюються так звані «сухі» контакти, що дозволяють під'єднувати будь-які виконавчі пристрої - електронні замки, шлагбауми, ревуни і т.д.

Є також пасивний захист від злочинців, що вже помітили камеру. Виривати з корінням реєстратор немає сенсу - по-перше, його може і не бути. По-друге - всі дані можуть зберігатися на самій камері, або навіть передаватися на «хмарний» носій інформації.

І вже неважливо в капюшоні грабіжник чи ні - попередженою охороною затриманий буде будь-хто, що порушив периметр безпеки.

Це інтелектуальне відеоспостереження, друзі!

Чим пристрої Tiandy корисні дилерові?

Відповідь складається всього з декількох пунктів:

 • цінова дилерська політика представництва Tiandy в Україні;
 • шикарні технічні можливості обладнання Tiandy, яке настроюється з урахуванням індивідуальних завдань клієнта;
 • потужна підтримка бренду.

Колеги, визначитися з мегапікселямі, «купольними»або «поворотними» відеокамерами, кількістю каналів в реєстраторах ви з легкістю (з вашим то досвідом!) зможете на сайті https://tiandy.com.ua. А тут ми розповімо про декілька важливих технологіях, розроблених в Tiandy:

 • вдосконалений кодек для стиснення даних H.264 – S + 265. Це означає, що FullHD бітрейт становить всього 500-800 кбіт/сек.! Так в Tiandy домоглися істотної економії місця для зберігання відеоданих і можливості отримання даних від більшої кількості камер в одному потоці;
 • підтримка TVP технології Super Starlight. Саме в ній криються витоки девізу «вночі, як удень». Камери Tiandy володіють надвисокою світлочутливістю, широким динамічним діапазоном, відмінною компенсацією фонової і фронтальної засвічень. «Денна» якість зображення досягається навіть при базовому значенні освітленості в 0,0002 лк. Не кажучи вже про 0,0008 лк!

Відмінності в серіях пристроїв:

 • Lite – «звичайна» камера, яка передає відеоінформацію на реєстратор, присутня відеоаналітика (крім кількох 5-мегапіксельних моделей);
 • Pro – «на борту» присутні: запис на вбудовану SD-карту пам'яті, релейні («сухі») виходи, входи і виходи для мікрофона, всі види відеоаналітики;
 • Ultra – до всього вищеозначеного додається динамік, білий світлодіод для подачі тривожних сигналів, алгоритм розрізнення (авто або людина) причини спрацювання;
 • Face Recognition – попередні можливості + розпізнавання осіб з метою побудови сценаріїв контролю - пропуску або недопуску в контрольований периметр певних людей.

Відеореєстратори Tiandy:

 • Lite – до 20 каналів запису відео;
 • Pro – до 80;
 • Ultra – до 320.

Разом з вищевказаним це не останні з переваг обладнання Tiandy. В процесі розробки - нові технології.

Тож приєднуйтесь до числа клієнтів і дилерів-інсталяторів Tiandy!

Тіанді Україна, Tiandy відеоаналітика, IP камери, реєстратори, партнери Tiandy

Коментарі