0
0

Як працює функція ANR у Tiandy

Як працює функція ANR у Tiandy

Побудували ідеально працюючу систему відеоспостереження? Серйозно? Слабке місце будь-якої системи - живлення, зв'язок між камерами і реєстратором, та й людський фактор. А сьогодні ще й вимоги бізнесу включають можливість роботи камери тимчасово окремо від відеореєстратора (пізніше наведемо приклад). Як боротися зі втратою з'єднання? Вихід простий - ANR.

ANR - функція роботи з відеоархівом, яка дозволяє не втратити відеозапис, зроблений під час розриву з'єднання (програмного або фізичного) між мережевою камерою і реєстратором Tiandy.

У перекладі ANR (Automatic Network Replenishment) означає «Автоматичне мережеве поповнення».

За змістом - це автоматичне визначення розриву линка камера-реєстратор, визначення відновлення зв'язку і додавання на відеореєстратор запису за час відсутності зв'язку. При цьому камера, як тільки виявляє відсутність в мережі реєстратора, починає зберігати відео на вбудовану SD-карту. При відновленні зв'язку відеоархів з SD-карти копіюється на HDD реєстратора.

Власне, ось і вся технологія.

Як і де активувати ANR?

У Tiandy вся логіка функції ANR знаходиться на стороні камери. Інтерфейс настроювання доступний як при підключенні безпосередньо до камери, так і через інтерфейс мережевого реєстратора Tiandy.

Відзначимо, що ANR оснащена будь-яка з камер Tiandy, в якій є слот для SD-карти. Знайти такі камери в каталозі Тіанді Україна просто - скористайтеся цим фільтром або цим. А ще можна просто звернутися до нас - допоможемо з вибором IP камери Tiandy!

У Tiandy до інструментарію управління ANR відноситься опція ввімкн/вимкн функції (на ілюстрації) і управління розкладом, коли саме вона повинна працювати.

У Тіанді Україна провели тест-драйв ANR і надали вам можливість подивитися, як працює цяфункція на живому прикладі.

Тестування проводилося на базі мережевих камери Tiandy TC-A32F2 і відеореєстратора Tiandy TC-R3105 FR.

Відео (клікабельно):

Де застосовується ANR?

Функція може бути застосована не тільки в аварійних ситуаціях, а й в «штатному» (передбаченому) режимі:

  • нестабільно працює мережа;
  • на рухомих об'єктах (автобуси, вантажний або спеціальний транспорт). Коли камера працює в автономному режимі, а після прибуття на базу відеоархів копіюється на реєстратор. Обладнати кожний транспортний засіб ще й реєстратором може виявитись занадто витратним.

Наведене в статті відео - не єдине, де ми тестуємо обладнання та рішення Tiandy. На Youtube-каналі компанії ви можете ознайомитися з масою цікавих тест-драйвів!

Заходьте і не забувайте підписуватися!

Коментарі