0
0

Навчання Tiandy

Навчання Tiandy

Поспішаємо порадувати зацікавлених в навчанні налаштуванню і роботі з NVR / IPC Tiandy - починаємо проводити навчання!

Навіщо

Ми в Тіанді Україна вважаємо важливим, щоб клієнт в голосах представників нашого Партнера чув впевненість фахівця, який «спробував на своїй шкурі» працездатність «заліза» і кожної, буквально кожної з функцій відеоаналітики Tiandy. «Мямлити» в продажах - зло!

Дати вам можливість заробляти не тільки на інсталяції але і на продажах - наша мета. Маленький або взагалі нульовий «профіт» при продажу обладнання - зло для ринку в деталях і в цілому.

Для кого

Для представників наших партнерів, фахівців ринку, «технарів» від великих замовників.

Тіанді Україна орієнтується на B2B сегмент ринку. Для кінцевих користувачів наших партнерів, які купують і встановлюють одиничні екземпляри обладнання, досить відеоінструкцій на YouTube, статей на сайті і +38 044 33 44 810!

Програма навчання

Що буде в вашому арсеналі після проходження навчання? Всього кілька правильних пунктів:

  • розуміння, в чому родзинка обладнання Tiandy (як щодо АКТИВНОГО ПОПЕРЕДЖЕННЯ?);
  • знання технічних та програмних особливостей Tiandy і аргументації при продажах;
  • знання, як співпрацювати з Тіанді Україна в плані технічної, проектної підтримки;
  • теоретичні та практичні знання про те, як налаштовувати мережеві камери та реєстратори Tiandy;
  • як будувати закінчені рішення для споживачів з галузей рітейлу, великих оптових продажів/закупівель, будівництва, пром. виробництва і т.д.

Як бачите, навчання в Тіанді Україна - знайомство з асортиментом NVR/IPC Tiandy та отримання впевнених навиків побудови, продажу рішень на базі обладнання і функцій відеоаналітики Tiandy.

Графік

Для якомога кращого сприйняття інформації, дотримання протикоронавірусних обмежень, тощо ми не збираємо велику аудиторію на невеликій площі нашого Experience-центру одномоментно.

Тому для коректного планування заходів та стенда для навчання - реєструйтеся завчасно по +38 044 33 44 810 і support@tiandy.com.ua!

Телефонуйте, пишіть зараз!

Навчання Tiandy

Коментарі