Оплата та доставка

ОПЛАТА

Ви можете здійснити оплату замовлення на сайті у будь-який зручний для вас спосіб з наступних:

1. Готівкою:

При отриманні замовлення. Місце та час зустрічі оговорюються завчасно.

2. Безготівковим розрахунком без ПДВ:

Для фізичних осіб, ФОП. Оплата здійснюється через банківський додаток або в касі банку. Реквізити надаються після уточнення і оформлення замовлення.

3. Безготівковим розрахунком з ПДВ:

Для юридичних осіб. Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок нашої компанії. Реквізити вказуються у рахунку-фактурі чи надаються в інший зручний для Вас спосіб.

Окремо відзначимо:

  1. Так, ми знаємо про існування таких видів оплати як: при отриманні замовлення в точці видачі оператора доставки готівкою, чи за допомогою банківської карти кур’єру і т.п.;
  2. Ми знаємо про лише 0,01% (на відміну від сумнівної статистики деяких конкурентів) гарантійних випадків щодо нашого обладнання. Чітко виконуємо гарантійні зобов’язання;
  3. Віримо в професіоналізм наших клієнтів та в їх вірний вибір.

Крок вперед та два назад – такий тип вчинків характеризує не наших клієнтів. Саме тому в нас застосовується правило 100% передоплати. Це забезпечує психологічний комфорт від швидко завершеної угоди та дозволяє своєчасно наповнювати склад.

На сьогоднішній день формат співробітництва такий. Але ми працюємо над його розвитком та покращенням умов для наших клієнтів, серед яких з радістю будемо бачити і Вас! 

ДОСТАВКА

Зараз, можливо саме в цей момент, ми шукаємо офіс з найзручнішим розташуванням для тих з вас, хто збирається заглянути до нас у гості. Чи бажаєте Ви мати можливість самовивозу з постійної адреси? А як щодо шоуруму?

На даний момент замовлення можна отримати у наступні способи:

Самовивіз

Домовляємося, де саме наш співробітник у Києві зможе передати замовлення та отримати оплату.

Служба доставки

Пропонуємо скористатися послугами транспортної компанії «Нова Пошта». Отримати замовлення можна у відділеннях мережі, а також замовити доставку на вказану адресу. Інші варіанти доставки – оговорюються окремо.

Вартість доставки при сумарній вартості замовлення до 10 000 грн. оплачується покупцем.

З усіх питань щодо співробітництва просимо звертатися до нас за вказаною у розділі «Контакти» інформацією. Чекаємо на Ваші запитання!