0
0

Expanse Base - пристрій для побудови VPN мережі

Очікується
Expanse Base - пристрій для побудови VPN мережі
Відгуки:
(0)
  • Виробники Expanse
  • Код товару: 00-00000401
  • Наявність:
2 277.00 ₴
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Пристрій Expanse Base призначений для сервісного та інженерного доступу до локальної мережі, що знаходиться за NAT. Будує VPN з'єднання та дозволяє отримати доступ до пристроїв у середині мережі. Рішення орієнтовано на застосування для обслуговування систем відеоспостереження популярних марок Hikvision, Tiandy, Dahua, UNV, TVT та інших.


Опис роботи пристрою Expanse Base:

Після подачі електроживлення пристрій отримує IP адресу за протоколом DHCP та будує з'єднання зі своєю "хмарою" (у разі відсутності DHCP сервера у мережі, потурбуйтесь про його наявність). Ви встановлюєте на свій ПК OpenVPN клієнт і копіюєте VPN ключ. VPN ключ ви отримуєте в момент придбання пристрою. В кожного пристрою є порядковий номер. Наприклад, номер вашого пристрою - 2136. При ввімкненні пристрій відобразить на екрані отриману в мережі IP адресу. Device ID - 2136 - заводський номер пристрою Device CL - C0036 - номер клієнта Device addr - 192.168.10.116 - поточна IP адреса пристрою (отримана за протоколом DHCP) VPN SRV - 195.26.84.93 - Адреса VPN сервера VPN IP - 10.36.36.1 - IP адреса пристрою у VPN мережі VPN STATUS - UP - Статус з'єднання з VPN сервером Int IP Range - 10.36.36.2-255 - Доступний діапазон призначення IP адрес для ваших пристроїв.


Ви можете увйти до веб-інтерфейсу пристрою за локальною адресою 192.168.10.116 та побачити таблицю трансляції локальних адрес всередні VPN.


За допомогою кнопки SCAN вы скануєте внутрішню мережу, після чого у розділі REAL IP вказуєте IP адресу, до якої бажаєте отримати доступ, а у INTERNAL IP - IP адресу, за якою будете заходити з VPN мережі. Важливо пам'ятати, що INTERNAL IP починається з другої адреси, так як перша зарезервована самим пристроєм. На вашому ПК потрібно встановити OpenVPN клієнт та скопіювати виданий нами ключ VPN у папку Config. Після чого з'єднатися з VPN. Нижче приводимо покрокову інструкцію. Після заповнення таблиці відповідності IP адрес (див. скрін вище) ви за допомогою будь-якого браузера, ввівши в адресній строці 10.36.36.2, опинитесь у веб-интерфейсі пристрою всередині мережі з адремою 192.168.10.119. Покрокова інструкція: Крок перший: Завантажити та встановити для своєї операційної системи Ovpn. https://openvpn.net/community-downloads/ Крок другий: Скопіювати файл конфігурації *.ovpn у папку С:\Program Files\openvpn\config Крок третій: Запускаємо openvpn-gui, правою кнопкою миші на моніторчику у правому нижньому куті натискаємо "Підключити" та чекаємо, допоки він стане зеленим. Крок четвертий: Заходимо через браузер до web-інтерфейсу "Expanse Base" за VPN IP адресою, що вказана на екрані пристрою (VPN IP). - стандартно VPN IP адреса сформована як: 10.номер девайсу.номер клієнта.1. Крок п'ятий: Прописуємо локальні IP адреси пристроїв у табличку та вказуємо VPN IP адреси девайсів для доступу до web-інтерфейсу. Якщо ви не знаєте локальні ІP адреси пристроїв, то їх можна знайти за допомогою кнопки "Scan", прописавши необхідний діапазон IP адрес. Треба врахувати, що у списку з'являться тільки пристрої, що мають HTTP порт - 80.


Пристрій постачається з передоплаченим сервісом VPN строком на 1 місяц. Умови підписки є індивідуальними, так що дзвоніть до нас, усе розповімо.


Приємного користування!

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Дізнайтеся більше про відеоаналітику Tiandy.
Підпишись на індивідуальну розсилку об найсмачнішому в компанії Tiandy
Приєднатися
Дізнайтеся більше про відеоаналітику Tiandy.
Гарантія якості

Власний сервісний центр і гарантія 2 роки на всю продукцію Tiandy

Технічна підтримка

Кваліфікована служба підтримки клієнтів

Аналітика у відеокамері

Мережеві відеокамери із вбудованою аналітикою

Безкоштовна доставка

Доставляємо товар за власний рахунок постійним клієнтам

TC-C32GN - Бюджетне рішення складних задач
Проста камера з гарною картинкою вдень і вночі. До вашої уваги відео тестування камери. Гарного перегляду. Відео вдень та вночі.
Детальніше
TC-C32GN - Бюджетне рішення складних задач
Камера для підрахунку відвідувачів
Працююче рішення для підрахунку людей. Статистика за день, тиждень чи місяць. Гарна точність, гарна ціна.
Детальніше
Камера для підрахунку відвідувачів
Останні статті
04.05.2022
Безкоштовний ремонт тепловізорів
Безкоштовний ремонт тепловізорів
Компанія Тіанді пропонує безкоштовну діагностику та ремонт - Тепловізійного обладнання для волонтерів, військових та ТРО! Ми докладемо  від себе максимальні зусилля, щоби допомогти! Все буде Україна!..
15.03.2022
Відновлення роботи Tiandy UA
Відновлення роботи Tiandy UA
Шановні партнери, хочемо повідомити, що ми відновлюємо роботу, і у нас є можливість робити відправлення обладнання по Києву і Україні...
01.02.2022
Семінар Akuvox у Києві. 9-те лютого.
Семінар Akuvox у Києві. 9-те лютого.
Інформуємо вас про те, що 9 лютого ми проведемо очний семінар з рішень від Akuvox.Нам є що показати. Семінар безкоштовний, проводиться у Києві, місце повідомимо додатково. Це буде цікавий захід, якщо:Ви займаєтесь системною інтеграцією;Знаходитесь в ..
05.11.2021
Ruijie Networks - лідер у галузі мережевого обладнання тепер офіційно в Україні!
Ruijie Networks - лідер у галузі мережевого обладнання тепер офіційно в Україні!
Ruijie Networks - компанія зі світовим іменем, яка самостійно розробила 11 продуктових лінійок, а саме: бездротове обладнання, комутатори, маршрутизатори, пристрої аутентифікації та контролю, хмарні рішення, обладнання для датацентрів та індустріального E..
19.10.2021
Львів, 3 грудня 2021, Tiandy, Akuvox, Trassir
Львів, 3 грудня 2021, Tiandy, Akuvox, Trassir
Тепер у Львові! Ми разом з компанією TRASSIR проведемо цікавий івент, в якому розкажемо про сучасні тренди у світі систем безпеки. Запитання спікерам, фуршет, розіграш подарунків - все це чекатиме на вас, тож не зволікайте і реєструйтесь на семінар!..
02.02.2021
Прокидування портів більше не потрібне! Expanse Base.
Прокидування портів більше не потрібне! Expanse Base.
Ця невеличка замітка буде присвячена темі забезпечення доступу до пристроїв, які знаходяться у локальній мережі вашого замовника, минувши Р2Р і прокидування портів на маршрутизаторі. Ми пропонуємо вам новий девайс, який призначений для сервісного й інжене..
16.01.2021
Tiandy UA та Trassir уклали угоду про партнерство
Tiandy UA та Trassir уклали угоду про партнерство
Шановні партнери, просимо взяти інформацію до відома, що відтепер ми тісно співпрацюємо з компанією Trassir...
04.01.2021
Припинення підтримки Adobe Flash Player
Припинення підтримки Adobe Flash Player
31 грудня 2020 року компанія Adobe припинила підтримку Flash Player.Пристрої Tiandy, які підтримують Plug-in-Free, використовують технологію Flash для відтворення відео в таких браузерах, як Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari та багатьох і..