0
0

Працювати з відеоархівом Tiandy: комфорт бізнес-джета!

Працювати з відеоархівом Tiandy: комфорт бізнес-джета!

Одна з найголовніших ознак дорогої, дуже дорогої системи відеоспостереження - зручний, комфортний сервіс роботи з відеоархівом.

Зрозуміле бажання виробників заощадити і видати «на-гора», вірніше на ринок, дешеве рішення. Тому й економлять на розробці ПЗ для нього. В принципі, ви знайдете на відеозаписі у будь-якого виробника бажаний момент, але витратите час як на перегляд поспіль декількох стрічок в кінотеатрі. Без попкорна і не в дуже зручному місці.

Зручність роботи з відеоархівом Tiandy

Інша справа - робота з відеоархівом Tiandy! Друзі, у нашому ціновому сегменті ви вже можете користуватися сервісом супердорогих систем ... і ... (тут редактор попросив прибрати чужу рекламу, але ви то знаєте, що там було написано?).

Як вам такий образ для порівняння - посидіти в парку атракціонів «Машинки» або політати на суперкомфортному VIP-лайнері для приватних перельотів «Гольфстрім - G650»?

Суть переваги «правильної» роботи з архівом у Tiandy? Щоб розкрити її наочно, ми зняли для вас декілька відеороликів. Тест-драйв проводився на базі реєстратора Tiandy TC-R3220.

Отже, перший ролик:Тут на прикладі відеозапису з однієї мережевої камери відеоспостереження (Tiandy, звичайно ж!) над часовою шкалою ви можете бачити міні-скрінсейви, на яких чітко видно, що відбувалося в обраний проміжок часу.

Погодьтеся, так пошук по архіву, коли і куди пропав зі столу в офісі будь-якій предмет, скоротиться в багато разів.

Другий ролик:Ще один зручний інструмент роботи з відеоархівом - Time-phased. Коли і як ним користуватися? Звичайно, коли потрібно знайти момент зникнення голки зі стоги! На екран монітора ви можете вивести 16! рівних сегментів добового відеоархіву, які можете переглядати одночасно! При необхідності можливо «провалитися» у будь-який з них і «перемотати» його в потрібну сторону.

Третій ролик:Не можемо і не будемо мовчати про розумний пошук відеофрагментів в відеореєстраторах Tiandy! Video Concentration - перегляд відеоархіву за кілька днів протягом декількох хвилин, з можливістю "заглибитися" в потрібний період запису.

Користуйтеся!

Коментарі