0
0

Припинення підтримки Adobe Flash Player

Припинення підтримки Adobe Flash Player

31 грудня 2020 року компанія Adobe припинила підтримку Flash Player.

Пристрої Tiandy, які підтримують Plug-in-Free, використовують технологію Flash для відтворення відео в таких браузерах, як Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari та багатьох інших.

Чи зможете ви надалі користуватись цими браузерами? 

Відповідь - так. Flash Player працює зараз, і ще деякий час буде працювати, поки розробники браузерів не вирішать його повністю видалити в своїх оновленнях.

Як щодо самої Windows?

Стало відомо, що Microsoft протягом найближчих кількох тижнів випустить оновлення, яке повністю видалить Flash Player з Windows 10. Але є деякі нюанси - оновлення видаляє Flash Player тільки зі списку служб, які підтримує ОС, і це оновлення не впливає на браузери і версії Flash Player, які були завантажені і встановлені вручну. Наприклад, оновлення Microsoft не видаляє версії Flash Player PPAPI і NPAPI, якщо вони були раніше встановлені самим користувачем. А це як раз ті служби, які використовують пристрої Tiandy для відображення відео.

Які плани на майбутнє? 

Компанія Tiandy найближчим часом випустить оновлення для актуальних моделей обладнання, яке замінить технологію Flash на ffmpeg, що дозволить використовувати весь функціонал пристроїв після остаточного видалення Flash-плеєра з усіх додатків.

adobe

Коментарі