0
0

Відеоаналітика Tiandy: функція "Біг" і камера ТС-С35LQ

Відеоаналітика Tiandy: функція "Біг" і камера ТС-С35LQ

Рух, а значить і біг - життя. Це постулат, і не тільки прихильників ЗОЖ. А ось в системах відеоспостереження швидке переміщення вважається небезпекою. Пам'ятаємо пісню групи «Ленінград» «ЗОЖ»? Біг - це ознака небезпеки. І визначити його покликана спеціальна функція відеоаналітикі, яка так і називається - «Біг».

Як вона працює в відеоаналітиці Tiandy ми випробували на IP буліт камері 5 Мп Tiandy ТС-С35LQ. Відео тест-драйву - в кінці статті.

Буде справедливим уточнити, що ми користуємося англомовним веб-інтерфейсом нашого демо-стенду. Це ж по джедайські! Ви при бажанні можете користуватися російськомовним. Різниця - в першому випадку ми читаємо назву функції вбудованої в камеру відеоаналітики як Running. У другому можливо прочитання як «Біг» або «Визначення бігу».

На практиці виявилося, що ТС-С35LQ шикарно визначає швидке переміщення будь-якого об'єкта - будь то людина або автомобіль!

Де використовується відеоаналітика: функція «Біг»

Як ми писали на початку статті, біг - це саме по собі підозріло. Для початку фіксуємо його «наявність», потім визначаємо хто саме біжить. І тільки після цього вирішуємо, які організаційні або силові методи застосувати до бігуна. На яких підконтрольних погляду ТС-С35LQ об’єктах це важливо? Ось приклади:

  • аеропорти;
  • касові зони супер-мега-гіпермаркетів і ТРЦ;
  • відділення банків;
  • території місць відбування покарання і т.д.

Варіантів застосування мережевих камер Tiandy з детекцією бігу є маса. Якщо ви не знаєте, чи варто впроваджувати це рішення на своєму об'єкті - дзвоніть і отримуйте всі відповіді на ваші питання по +38 044 33 44 810!

Тест-драйв Tiandy ТС-С35LQ

У всіх статтях ми запрошуємо вас власноруч провести тест-драйви цікавих вам камер на нашому демо-стенді. Не будемо руйнувати традицію, і відправимо вас за даними на доступ до стенду до статті «Реєстрація, завантаження ПЗ та демо-стенд: запрошуємо!». IP-адреса, логін і пароль в кінці статті.

Ну а тут - коротка інструкція по налаштуванню функції «Біг» вбудованої в IP-камеру Tiandy ТС-С35LQ відеоаналітики і підсумкове відео тесту.

Насамперед «ломимося» до налаштувань ТС-С35LQ через веб-інтерфейс тестового реєстратора Tiandy так: йдемо в розділ Configurations (вгорі праворуч), потім в лівому меню до розділу VCA, підрозділ Create Rule.

вставити фото

Тепер відзначаємо опції «галочками» і простим вибором зі списку:

  • Enable;
  • Receive Pictures;
  • Behavior Analysis;
  • Rule ID - вибираємо будь-який номер (камера підтримує до 8 правил);
  • Specification Type - вибираємо Running;
  • Idetify Type - є можливість вибрати об'єкт, швидкість якого буде контролюватися - людина, автомобіль, людина і автомобіль.

Малюємо вручну зону контролю швидкості - тиснемо кнопку Start to Draw і перетворюємося в художника!

Зберігаємо налаштування кліком на кнопку Save.На вкладці Schedule встановлюємо розклад роботи камери. Save.На вкладці Linkage mode встановлюється режим оповіщення про спрацювання. Оскільки на стенді реєстратор і декілька камер, то і опцій достатньо. Рекомендуємо відзначати ті ж, що і ми.Ну ось ми дісталися і до публікації відеозвіту (картинка клікабельна):Друзі, на нашому YouTube-каналі Tiandy Ukraine багато відеозвітів про тестування та інших камер і функцій відеоаналітики. Підписуйтесь, нам приємно буде знати, що ви з нами! Ну і це нас мотивує на «запилити нові відосікі»!


Тіанді Україна, Tiandy відеоаналітіка, IP камери, ТС-С35LQ, біг

Коментарі