0
0

Відеоаналітика Tiandy: функція «Парковка»

Відеоаналітика Tiandy: функція «Парковка»

Парковка - місце, за яке все частіше виникають практично війни. І контроль над правомірністю заняття майданчика - з розряду «маст хев». Для вирішення цього завдання ми пропонуємо придбати і встановити камери з функцією вбудованої відеоаналітики «Парковка». Наприклад, відмінний варіант - мережева буліт камера 5 Мп Tiandy TC-NC514S.

Щоб було зрозуміло, як працює контроль паркомісця за допомогою таких камер, ми провели тест-драйв молодшої моделі - Tiandy TC-NC214S. Тепер готові описати і показати вам, як вона налаштовується і як працює. Принцип роботи зрозумілий - камера видає попередження при заїзді авто на паркомісце і/або при перевищенні часу знаходження на ньому.

Але для початку як у фігурному катанні, виконаємо «обов'язкову програму» в написанні цієї статті - позначимо, де використовується така відеокамера.

Застосування функції «Парковка»

Камери типу Tiandy TC-NC514S ви можете сміливо пропонувати і заробляти не тільки на монтажі, а й на їх продажу. Ми в Тіанді Україна однією зі своїх цілей поставили завдання забезпечити заробіток партнером на продажу обладнання Tiandy. Адже ми - B2B компанія, і кровно зацікавлені в вас як в постійному вмотивованому партнерові.

Отже, сфера застосування камер з «паркування»:

  • контроль паркомісць приватних клієнтів (авто під будинком, під офісом);
  • контроль паркомісць під офісами, складами, у рамп цехів і т.п .;
  • контроль місць небажаної паркування. До них відносимо будмайданчики (Не стій під краном!), Місця евакуації при пожежах, на шляхах переміщення важливих або небезпечних вантажів;
  • заборонені для зупинки і стоянки місць (знак «Стоянка заборонена» і т.п.). Тут «клієнт» - Національна поліція України.

Є й приклади нестандартного використання «Парковки» - контроль часу перебування під навантаженням. При перевищенні встановленого ліміту камера подасть тривожний сигнал.

Як бачите, кількість областей застосування такого обладнання, як TC-NC514S, обмежити складно.

Коротка інструкція по налаштуванню і тест-драйв Tiandy TC-NC214S

Ми проводили тестування з цією камерою, підключеною через тестовий відеореєстратор Tiandy. Тому при тестуванні камери «безпосередньо» ви побачите трохи меншу кількість опцій. Традиційно ми «не чіпаємо галочками» другорядні опції для тонкої настройки обладнання.

Швидше за все, на момент прочитання вами цієї статті камера все ще знаходиться на нашому демо-стенді, доступному в інтернеті. Тому можете легко підключитися до нього і власноруч потренуватися в налаштуваннях. Дані щоб отримати доступ опубліковані в матеріалі «Реєстрація, завантаження ПЗ та демо-стенд: запрошуємо!».

Отримуємо доступ до налаштувань TC-NC214S через веб-інтерфейс реєстратора: йдемо в розділ Configurations (вгорі праворуч), потім в лівому меню розділ VCA, підрозділ Create Rule.Відзначаємо «галочками» опції Enable, Receive Pictures (можливість друкувати фотографії ситуації порушення правил парковки), Behavior analytics (аналітика на прикладах), Specification Type - вибираємо Parking, Show Event Count (відображення на відео спрацювання) і Show Event Rule (відображення наявності правила ).

Далі необхідно окреслити межі парковки. І тому натискаємо Start to Draw і малюємо їх. Зберігаємо вибрані настройки (Save).

Йдемо на вкладку Schedule. Тут вибираємо розклад, коли функція «Парковка» працює. Зберігаємо свій вибір.На вкладці Linkage Mode вибираємо спосіб реагування камери на порушення парковкі. Має сенс активувати опції, що підкреслені червоним на зображенні внизу.Ви зберегли ви отримаєте рішення задачі контролю правомірності знаходження транспортного засобу на обраної вами площі.

Ну а ми, як завжди, із задоволенням ділимося підсумками свого тест-драйву (зображення клікабельно):Залишилися питання? Відповіді по +38 044 33 44 810!

Відеоаналітіка Tiandy, Парковка, TC-NC514S

Коментарі