0
0

Відеоаналітика Tiandy: Перетин двох ліній в камері TC-C35LQ

 Відеоаналітика Tiandy: Перетин двох ліній в камері TC-C35LQ

Перетин двох ліній - функція, яка творить чудеса. Саме так хочеться сказати після того, як проведеш її тестування на мережевій 5 Мп камері Tiandy TC-C35LQ. У чому краса цієї камери? Справа в тому, що ми проводимо на базі TC-C35LQ вже не перший тест-драйв, бо модель підтримує велику кількість функцій вбудованої відеоаналітики. Вона чудово вписалася в наш тестовий стенд, вхід на який доступний і вам. Дані для доступу - в цій статті. Крім того, камера «розрізняє» людей і автомобілі, що значно розширює її область застосування. Втім, ви все побачите на власні очі, а зайшовши на демо-стенд - можете і самі потренуватися в налаштуванні TC-C35LQ. Сторінка камери в Каталозі Тіанді Україна - тут.

Застосування функції «Перетин двох ліній»

Обмежитися «стандартними» прикладами застосування детекції перетину двох ліній не вдається. Коли сідаєш вивчати можливості TC-C35LQ, в голову приходять цікаві думки. Можливо, і ви можете підкинути пару ідей застосування цієї функції - ласкаво просимо на +38 044 33 44 810!

Ну а поки список виглядає так:

  • контрольовані зони прикордонних КПП;
  • контрольовані зони пенітенціарних установ;
  • території комерційних, виробничих підприємств;
  • технологічні лінії на виробництві;
  • автодороги, дворові території, з/д переїзди;
  • зони паркування, стоянки і зупинки транспорту і т.д.

Залишилися питання і пропозиції? Дивіться відео з тест-драйву (нижче) TC-C35LQ і телефонуйте +38 044 33 44 810!

Принцип спрацювання

«Серце» аналітики та спрацювання TC-C35LQ лежить між двома віртуальними лініями, які малюються в інтерфейсі налаштування камери. Тривожний сигнал подається в двох випадках (або-або):

  • об'єкт перевищив заданий час перебування між двома лініями;
  • об'єкт недостатньо довго перебував між двома лініями.

У першому випадку все зрозуміло - заїхав, запаркувався на недозволеному місці і пішов. «Герой парковки», так би мовити. Або забіг чоловік за першу лінію, а за другу - ні. Значить або він незрозуміло що робить між лініями, або пішов нетривіальним шляхом. Це вже привід для занепокоєння.

Об'єкт «супроводжується» камерою. Тобто якщо першу лінію перетнув один автомобіль і зупинився перед другою, а другу лінію перетнув інший автомобіль, який раніше перебував «всередині» ліній, то друге авто не буде переплутано з першим.

Приміряли функціонал до своїх завдань? А до завдань клієнтів (якщо ви - Партнер Тіанді Україна)?

Тест-драйв функції «Перетин двох ліній»

Тут, як і в попередніх статтях, описуємо однаково. Користуємося веб-інтерфейсом (дані на доступ для вас - за посиланням вище) тестового реєстратора Tiandy, до якого підключена TC-C35LQ. Заходимо в інтерфейс управління реєстратором, натискаємо на посилання Configurations, потім розділи VCA і Create Rule. У випадаючому списку вгорі вибираємо нашу улюблену TC-C35LQ і відмічаємо опції так, як показано на ілюстрації:Зазначимо, що при вказівці опції Max Time Interval (в секундах) 20 - тривожний сигнал буде поданий, якщо об'єкт знаходився між лініями більше 20 секунд. При вказівці Min Time Interval 10 - тривожний сигнал буде поданий, якщо об'єкт знаходився між лініями менше 10 секунд.

Показовий приклад застосування цих налаштувань - дотримання технологічної дисципліни. Наприклад, якщо передбачено, що людина повинна зайти в зону між лініями і налити відро води. За 10 секунд вона гарантовано цього зробити не зможе. Тому при перетині нею другої лінії через 9 секунд після перетину першої подається сигнал тривоги.

Лінії малюються тільки після кліка на кнопку Start to Draw. Особливої ролі напрямок перетину (вказується стрілочками) не грає, адже ми тестуємо перетин саме двох! ліній.

Галочка в чекбоксі Two-way Event означає, що однаково контролюватися будуть об'єкти, які перетинають лінії з обох напрямків.

Вибір розкладу роботи - на вкладці Schedule. Робиться це настільки просто, що навіть скрінсейв немає сенсу публікувати. Якщо щось не виходить - вам «пряма дорога» на +38 044 33 44 810!

На вкладці Linkage Mode теж нічого незвичайного - задаємо параметри спрацьовування тривоги.Відзначимо, що ми тестування проводимо з використанням англомовного інтерфейсу. Ви ж при бажанні можете використовувати російськомовний.

Відео тест-драйву (ілюстрація клікабельна):Будемо раді, якщо ви не тільки використовуєте в своїй роботі цю та інші наші статті, але й підпишитеся на наш YouTube-канал Tiandy Ukraine!

Tiandy TC-C35LQ, Тіанді Україна, перетин двох ліній, відеоаналітика

Коментарі