0
0

Відеоаналітика Tiandy: «Скупчення людей» і IP камера TC-C35LQ

Відеоаналітика Tiandy: «Скупчення людей» і IP камера TC-C35LQ

Якщо набрати в Google запит «відеоаналітика скупчення людей» отримуємо масу теоретичних і рекламних посилань. Напевно корисних і дуже комусь потрібних. А практичних, знаєте, таких з картинками, де зрозуміло, куди «тицнуть щоб запрацювало» - на жаль немає. Ми вирішили виправити це, і озброївшись мережевою циліндричною камерою 5 Мп Tiandy TC-C35LQ, вирушили добути цих картинок і відео в тест-драйві.

Ніякого тесту і бути не може, якщо відсутнє будь-яке вступне завдання, вірно? Нашою вступною інформацією стали місця застосування цієї функції.

Застосування TC-C35LQ

Чому з багатого арсеналу Тіанді Україна ми вибрали таку «гармату», як TC-C35LQ? Тому що в неї вже вбудована відеоаналітика, і багата. «Скупчення людей», або іншими словами «Натовп» - лише один із сервісів камери.

Формування натовпу людей - для певних об'єктів ознака створення надзвичайної ситуації. Мало хто збирається - футбольні хулігани для бійки, рейдери для захоплення офісу, драг-дилери біля шкіл для створення «ринку збуту» ...

Отже, де «постріляти» з цієї гармати: території шкіл, інших освітніх установ; територія установ, підприємств як усередині, так і зовні будинків; аеропорти, з/д вокзали (скупчення пасажирів свідчить про який-небудь надзвичайний випадок); касові зони ТРЦ (звалище в черзі буває небезпечним); станції метро; будмайданчики, виробничі цехи (порушення технологічної дисципліни) та ін.

У чому краса застосування TC-C35LQ? Завжди можна використовувати й інші можливості її відеоаналітики, камера не вимагає, щоб з нею в парі працював відеореєстратор (хоча непогано б), камера мобільна (хоч підвішуй де потрібно, хоч на тринозі став).

Міні-інструкція з налаштування і тест-драйв Tiandy TC-C35LQ

У всій серії статей з міні-інструкціями з налаштування відеоаналітики пропонуємо вам скористатися тим же інструментом, що і ми - демо-стендом. Доступ до нього опубліковано в статті «Реєстрація, завантаження ПЗ та демо-стенд: запрошуємо!». Практикуйтеся!

До веб-інтерфейсу управління Tiandy TC-C35LQ ми заходимо через тестовий відеореєстратор Tiandy, до якого підключено ще кілька мережевих камер. Тому в інтерфейсі багато «зайвих» опцій від інших пристроїв. Щоб полегшити процес налаштування для вас, ми будемо зазначати тільки важливі чекбокси і розкривні списки! Ще один момент - ми користуємося англомовним інтерфейсом. Ви ж можете використовувати і російськомовний.

Отже, зайшли на головну сторінку інтерфейсу. Вибираємо камеру і натискаємо (вгорі праворуч) посилання Configuration. Отримуємо поле для діяльності:Відмітимо:

  • Enabled;
  • Receive Pictures;
  • Crowd Detection (обов'язково! Це і є включення нашої функції «Скупчення людей»!);
  • Event Type саме вибере опцію «Crowd Detection»;
  • повзунок Event Time (s) вказує час, по закінченню якого почнеться спрацювання;
  • повзунок Sensitivity - чутливість;
  • Show Event Count - відображає кількість спрацювань;
  • Show Event Rule - відображає назву правила.

Межі території, по якій «працює» TC-C35LQ, малюються після кліка на кнопку Start to Draw.

На вкладці Schedule можливо вказати час роботи камери:На вкладці Linkage Mode налаштовується спосіб реагування камери на спрацювання. Рекомендуємо використовувати ті опції, які зазначені на ілюстрації нижче:А тепер ми добралися і до публікації відеозвіту (зображення клікабельно):Друзі! Чекаємо ваші підписки на наш канал Tiandy Ukraine в YouTube!

Коментарі