0
0

Відеоаналітіка Tiandy в прикладах: «Відсутність на робочому місці»

Відеоаналітіка Tiandy в прикладах: «Відсутність на робочому місці»

В офісі Tiandy Україна триває тестування IP камер Tiandy з вбудованою відеоаналітикою. Відео з тест-драйвами на нашому YouTube-каналі добре, але супроводжувати їх текстами для кращого розуміння технологій - не завадить. Отже:

«Коли цей день в офісі вже закінчиться? Палити, як же палити хочеться, а не тиснути дупою крісло! Задовбало все! Коли вже зарплата..., ну ще трохи покурю, о, Серьога вийшов, як там вчорашній футбольчік, ба, кафешка вже відкрилася, як би прошмигнути столик зайняти, відвідаю-ка відділ маркетингу, там теж нікому немає що робити, ай, потім все зроблю ... » - цей нескладний потік думок належить людині, яку складно спіймати на робочому місці. Ну, як приклад. Знайоме?

Знаєте, як з цим боротися? Використовуєте інструмент «Звільнення»? Тоді вам не потрібна мережева камера Tiandy c функцією вбудованої відеоаналітики «Співробітник не на робочому місці» (On Duty Detector). Можливо, вам буде корисно орієнтуватися в інших можливостях відеоаналітики: тоді вам сюди (підписуйтесь, буде цікаво!).

А ось тим, кому таки болить «ніяка» робоча дисципліна, присвятимо 3 хвилини тексту:

Де застосовується функція «Відсутність на робочому місці»

Є робочі місця, де оповіщення «Співробітник не на робочому місці» допомагає в роботі, і є місця, на яких працівники не дуже то і задоволені присутністю відеоконтролю за виробничою дисципліною. Наведемо деякі приклади, коли замовнику вигідне встановлення мережевих камер Tiandy з визначенням відсутності працівника на робочому місці:

 • робочі місця менеджерів в офісі. Власник бізнесу захищається фактично від саботажу - телефонні дзвінки клієнтів не залишаються без відповіді, відсутні невиконані звіти, швидка реакція на виклик до керівника і т.п .;
 • робочі місця касирів в ТРЦ, гіпермаркетах та ін. Касир може відлучитися за рядом причин, важливо вчасно відреагувати його заміною, щоб не створювати черг;
 • робочі місця охоронців. Відсутність охоронця на місці довше, ніж передбачається, може свідчити про виникнення нештатної небезпечної ситуації під час запланованого обходу території;
 • «робочі місця» за партами учнів в школі. Детекція відсутності може «поширюватися» і на кількох людей одночасно. Шкільна дисципліна - святе, згодні?

Як працює у Tiandy визначення відсутності на робочому місці?

Вірити на слово - добре. Але побачити своїми очима - краще. Тому ми протестували On Duty Detector на живий камері - Tiandy TC-A32F2 і виклали відеозвіт на нашому YouTube-каналі ( (Зображення нижче клікабельно)).

В цілому інструкція по активації та налаштуванню функції визначення відсутності співробітника на робочому місці протягом довгого часу дуже проста:

 • заходимо до інтерфейсу управління (ми скористалися послугами офісного тестового відеореєстратора Tiandy) турельної мережевої 2 МП камери Tiandy TC-A32F2;
 • шукаємо ліворуч опцію VCA, потім Create rules;
 • активуємо «галочками» опції On Duty Detector, в опції Event Type зазначаємо 2 (стільки людей має увійти в зону, щоб тривога припинилася);
 • встановлюємо час спрацювання у поле Absences Alarm Time;
 • за допомогою опції «Start to Draw» малюємо нову зону контролю;
 • зберігаємо налаштування.
 • натискаємо Next і переходимо у віконце з параметрами робочого часу. Знову зберігаємо налаштування. Усе.

Зазначимо, що зона контролю може бути тільки одна. Тому якщо ви хочете контролювати кількох людей, то додавайте в межі зони всі їхні робочі місця.

Ми скористалися англомовним інтерфейсом, але є і його російськомовний варіант. Згадані лише важливі опції налаштувань.

На відео добре видно прийоми роботи з налаштуваннями камери.

Звичайно ж, ми завжди готові до ваших дзвінків, коментарів, питань і обговорення придбання у нас обладнання та рішень Tiandy!

Переглянули ролик і залишилися питання? Телефонуйте!

Коментарі