0
0

Відеоаналітика Tiandy: Вторгнення у периметр

Відеоаналітика Tiandy: Вторгнення у периметр

На тест-драйв в офіс Tiandy Україна приспіли дві цікаві IP камери - TC-NС214S і TC-C35LQ. На них ми вирішили спробувати функцію вбудованої відеоаналітики «Вторгнення у периметр». І ось що з цього вийшло.

Навіщо потрібна функція «Вторгнення у периметр»?

При ознайомленні з можливостями камер питання про те, навіщо потрібна така «фіча», взагалі-то і не піднімалось. Ну як же... Контроль периметра... Майже конкуренція з класичними СККД... Всі справи... Трохи пізніше ми схаменулися і згадали, що нашим партнерам потрібно мати аргументацію для своїх клієнтів, навіщо купувати камери відеоспостереження Tiandy TC-NС214S і TC- C35LQ з вбудованою відеоаналітикою «Вторгнення у периметр».

Пошуки аргументу не зайняли багато часу.

В першу чергу, згадалася тема штрафів. Тримати інспектора дорожньо-патрульної служби Нацполіції під кожним знаком «Паркування заборонено», біля з/д переїздів, пішохідних переходів і т.д. (всього 11 місць, згідно ПДР) - для держави стане дуже коштовно. А в світлі того, що у 2020 році на законодавчому рівні надали чинності штрафам за підсумками автоматичної відео- та фотофіксації порушень ПДР, то відеоаналітика від Tiandy звільняє серйозний кадровий ресурс Нацполіції. І дозволяє «заробити» державі на штрафах.

У другу чергу, ці мережеві камери стануть в нагоді на територіях:

  • промислових і торгових підприємств;
  • продуктових і товарних баз;
  • будівельних майданчиків;
  • ресторанів, барів (пам'ятаєте «конуси» у ресторанів, де «парковка тільки для клієнтів»?) і т.д.

Ми впевнені, є ще купа місць, де можна застосувати IP камери Tiandy.

Як налаштувати «Вторгнення в периметр»

В ході налаштування відеоаналітики контролю периметра для вас ми зробили ряд послідовних знімків екрану і цілий відеозвіт. Останній ми виклали на нашому YouTube-канал Tiandy Ukraine. Запрошуємо до його перегляду і - обов'язково підписуйтесь!

Налаштування і управління камерами ми здійснюємо через веб-інтерфейс офісного тестового відеореєстратора Tiandy. Ви можете також скористатися своїм відеореєстратором або підключитися через веб-інтерфейс камери (дані на вхід - на коробці). Не відвертайте уваги і від нашого демо-стенду, доступного зовні. Дані для доступу – тут.

За замовчуванням бачимо перелік підключених до реєстратора камер. Вибираємо потрібну, натискаємо на посилання вгорі Configuration. Далі шукаємо опцію (стовпчик ліворуч) VCA, далі - тиснемо Create Rule.

Пункти на ілюстрації:

1. Переконуємося, що ми вибрали потрібну камеру;
2. Активуємо правило;
3. Вмикаємо Біхевіористський аналіз (поведінкові чинники). Перевіряємо, щоб в полі Specification Type стояло значення Perimeter. В полі Detect Mode вибираємо Enter (Вторгнення);
4. Відзначаємо «галочкою» відображення лічильника тривог в лівому нижньому кутку відео;
5. Малюємо кордон контрольованого периметра.

Зберігаємо налаштування.Після цього йдемо на вкладку Schedule, на якій можна вибрати час роботи функції «Вторгнення у периметр». Не забуваємо зберегти налаштування:Особливості відеоаналітики в камерах Tiandy TC-NС214S і TC-C35LQ

Тут просто. TC-NС214S та її більш потужній сестриці TC-NС514S без різниці, хто є порушником периметра - людина або автомобіль. А ось TC-C35LQ вже «розуміє», що інтервент - автомобіль!

Всі наші досліди на "живих" камерах можна бачити нижче (зображення клікабельно):Заходьте до нас на YouTube Tiandy Ukraine і будьте в курсі новинок відеоаналітики і «заліза» Tiandy!

Коментарі