Tiandy Ukraine, офіційний дистриб'ютор систем відеоспостереження Tiandy та домофонії Akuvox. Ми розпочали свою діяльність у 2020 році. За цей невеликий період часу компанія заслужила визнання на ринку завдяки високій якості продукції та відповідальному підходу до потреб клієнтів.

 

Tiandy Ukraine це компанія, яка продає передове, добірне обладнання. Відеоспостереження Tiandy, це камери з надвисокою чутливістю, краще яких тільки тепловізори. А сучасні та стильні домофонні системи Akuvox обирають родини по всій країні для своєї оселі. Наш професіоналізм та наполегливість дозволили встановити обладнання Akuvox нашим авторизованим інсталяторам, інтеграторам, обслуговуючим компаніям, домофонним операторам та інтернет провайдерам у понад 1500 під'їздів, забезпечивши житлові комплекси в різних містах України надійною та сучасною домофонією. Такий успіх є результатом невтомної праці та жагою до інновацій, що є фундаментальними принципами нашої компанії.

 

Особливою гордістю для нас є співпраця з партнерами над впровадженням новітніх технологічних рішень для керування бомбосховищами. Цей проєкт є таким важливим  в умовах непростих випробувань, які випали на долю України. Інтерком Akuvox дає змогу віддалено відчиняти двері укриттів під час повітряних тривог та зачиняти їх в спокійний час, щоб заблокувати доступ стороннім особам. Детальніше про ці рішення можна дізнатися на сайті https://shelter.tiandy.com.ua/

 

З початком повномасштабного вторгнення, наша команда зайняла чітку громадянську позицію, активно підтримуючи захисників України. Ми зрозуміли, що володіємо необхідними знаннями та ресурсами для ремонту тепловізорів, які є незамінними в нічних боях. Ми в цьому сильні й можемо справді допомогти державі. Кожного дня Tiandy отримує нові замовлення, від яких розриваються серця: ‘батько просить повернути нічні "очі" сина на фронті’ . Прохання наших бійців завжди виконуються з великою повагою та розумінням важливості завдання. На сьогоднішній день Tiandy Ukraine відремонтувала тепловізійного обладнання на загальну суму понад 30 мільйонів гривень. Це великий внесок у зміцнення обороноздатності країни.

 

За ці три роки роботи компанія Tiandy Ukraine була відзначена низкою нагород та подяк, які підтверджують її внесок не тільки в розвиток технологічного ринку, але й у справу захисту держави. Однією з наших гордостей стала експертна відзнака “Business of the year 2023” від Ukrainian Business Award. UBA – це гарантія якості продукту для споживачів та підтвердження довіри для партнерів. Ми пишаємось нашими досягненнями та надалі прагнемо тільки більшого!