Презентуємо Вам інтеграцію, що переводить безпеку та комфорт мешканців ЖК на наступний рівень.

Фішка хмарної домофонії Akuvox яка точно буде корисна для мешканців ЖК. А саме, в крайньому релізі хмари додали можливість підключати IP відеокамери з обмеженим та загальним доступом до відео для різних мешканців! 

Камера для загального доступу, відео з якої можуть бачити всі мешканці ЖК - наприклад: камера дитячого майданчика, двору, або камера завдяки якій буде видно чи є вільні місця на гостьовому паркінгу. 

Можна підключити любі IP камери використовуючи популярний протокол RTSP.  Звертаємо увагу на те, що порт доступу до RTSP потоку має бути прописаний в правилах маршрутизації роутеру, і відеопотік має бути доступним при зовнішньому підключенні.


Камери з обмеженим доступом - це камера коридору або тамбуру, відео з якої бачать тільки мешканці однієї квартири або цілого поверху. Рекомендуємо використовувати камери, які підтримують формат кодику H 264 для зменшення навантаження на мережу. Якщо на вашому ЖК немає відеокамер у потрібних місцях - оберіть камери від Tiandy  - будете задоволені, але якщо у вас вже встановлені відеокамери інших виробників, зверніться до нашої технічної підтримки допоможемо вам із підключенням. 
Слід зауважити, що в якості джерела відеосигналу можуть використовуватись не тільки безпосередньо IP відеокамери, але й мережеві відеорегестратори або системи відеоменеджменту, що підтримують вихідний RTSP потік. 
 

Akuvox справжній лідер та революціонер,  компанія що створює нові стандарти безпеки і комфорту в IP домофонії, в продуктовій лінійці якої кожен замовник знайде своє обладнання котре задовільнить потреби жильців та оптимізує бюджет на домофонну систему!