У 2022 році Akuvox, провідний світовий постачальник продуктів і рішень для розумної домофонії та розумного дому, оголосив, що його відеодомофон E12 отримав нагороду “Good Design Award”, одну з найвідоміших нагород у світі за дизайн. Також цього року Е12 отримав ще дві престижні нагороди “iF Design Award” і “Red Dot Design Award”.

 

Good Design Award – це рух, спрямований на збагачення нашого життя та суспільства за допомогою дизайну. З моменту заснування в 1957 році він був широко відомий завдяки відзнаці «G», символом отримання нагороди. Керівними ідеалами системи є скромність, чесність, новаторство, естетика та етика.

 

Akuvox E12, потужний і елегантний блок внутрішнього зв’язку, який відображає комплексні цінності та принципи дизайну, спрямовані на збагачення життя, промисловості та суспільства. Його дизайн відповідає принципу мінімалізму. Світловідбиваюча верхня частина контрастує з матовим алюмінієвим сплавом знизу, завдяки чому E12 виглядає охайно та елегантно. Як уособлення всесвіту, E12 втілює красу динаміки та спокою в одному пристрої. Точкова матриця між світловим кільцем і самою камерою нагадує квітучий соняшник, даруючи життєву силу. Прозора блакитна світлодіодна смуга навколо кнопки «закликає» користувачів і чітко показує, куди потрібно натиснути, щоб здійснити виклик. А кольорова схема класичного чорного, білого та сірого дозволяє легко вписати цей компактний пристрій у різноманітний інтер’єр.

 

Незважаючи на тонкий корпус, E12 може похвалитися багатьма передовими функціями контролю доступу та внутрішнього зв'язку. На додаток до традиційних RFID-міток і карток, він задовольняє потреби сучасного життя “в дорозі”, пропонуючи мобільний доступ через Bluetooth і NFC, що робить користування значно зручнішим. В E12 було введено зону виявлення руху, яка дозволяє власникам стежити за своїми вхідними дверима будь-де та будь-коли за допомогою своїх смартфонів. Крім того, технології WDR наділили камеру адаптивністю до змін освітлення, щоб користувачі завжди могли чітко бачити обличчя відвідувача на порозі.

 

«Круг світлодіодного освітлення, що оточує око зовнішньої камери, і коло кнопки виклику мають однаковий діаметр. Лише ці два кола візуально та коротко показують функцію домофону. Крім натискання звичайної кнопки, ним можна керувати за допомогою NFC, RFID-карт, Bluetooth і спеціальних програм, які матимуть широкий спектр використання. У поєднанні з його простим дизайном він має велику кількість функцій, наприклад, надання дозволу заходити ще й в конференц-зал, окрім входу в житловий блок». Цитата з оцінки журі ‘G Mark’.

Як і всі смарт-домофони Akuvox, E12 має відкриту систему, яку легко інтегрувати з системами сторонніх виробників. Наприклад, завдяки інтеграції E12 додає ще один рівень безпеки для будівель, обладнаних розумними замками. Сумісність дозволяє мешканцям підтверджувати особу відвідувачів за допомогою відеодзвінків, що здійснюються з домофону E12. І вони можуть дистанційно розблокувати двері для відвідувачів у будь-якому місці в будь-який час у додатку SmartPlus від Akuvox. Доступність внутрішньої системи E12 дозволяє зробити життя зручніше та безпечніше.

 

 

Надійний і компактний E12 підходить для всіх типів вхідних дверей, будь то вілли чи квартири, особливо для дверей з обмеженим простором для встановлення домофонів. Оцінка IP65 і висока стійкість до ультрафіолетового випромінювання, E12 захищені від дощу, спеки, снігу, пилу та бруду. Він також розроблений з дренажною структурою, щоб забезпечити преміальну якість звуку навіть під час зливи. Завдяки своїй міцності E12 може витримувати робочу температуру в діапазоні від -40 ℃ до 60 ℃. Усі ці переваги складають надійний E12 і роблять його працездатним навіть у екстремальних умовах на вулиці. Більш того, оскільки E12 випускається в дротових і бездротових версіях, інсталятори можуть обрати будь-який з них відповідно до умов мережі, що вже є, що робить продукт добре придатним для модернізації старих будівель.

 

 

«Як дизайнери, ми демонструємо своє ставлення до життя саме через продукти. Akuvox протягом багатьох років відіграє провідну роль у галузі. Наша місія — покращити життя людей завдяки якісному зв’язку, безпеці та зручності. Ми завжди прагнемо доносити наші цінності через дизайн і приносити користь людям за допомогою технологій. Стильний, універсальний, простий в інтеграції та надійний. Це Akuvox E12, а також усі наші продукти. Ці нагороди означають, що наша продукція та дизайн визнані в усьому світі, що надихає нас продовжувати рухатися вперед і вдосконалюватися», - сказав Шон Сяо, директор з промислового дизайну Akuvox.